SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
Ooe 2. Landesliga rd 10-11
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Weiss Christian
2383
Sandhoefner Florian
2311
Zoister Stefan
2243
Salvenmoser Stefan
2197
Wadsack Wolfgang
2173
Stadler Peter
2142
Walch Ingo
2131
Brandstaetter Friedrich
2130
Posch Roland
2125
Kranawetter Klemens
2121
Kreischer Georg
2118
Priesner Andreas
2115
Enzendorfer Alfred
2100
Meisinger Thomas
2092
Traunwieser Georg
2092
Gruber Roland
2087
Wimmer Johann
2086
Stadler Walter
2086
Boksinski Jordan
2085
Ehs Dominik
2083
Hoeglinger Christian
2083
Poell Markus
2072
Ly Dominik
2066
Maringer Walter
2066
Egger Martin
2058
Mayr Harald
2057
Wurdinger Helmut
2053
Eder Andreas
2046
Ebner Josef
2042
Huber Guenther
2041
Schwabeneder Alois
2035
Klinkan Alexander
2034
Loeffler Alois
2033
Grurl Manfred
2029
Lehner Johannes
2025
Praschl Manfred
2022
Zoister Franz
2021
Birklbauer Toni
2016
Wimmer Norbert
2007
Wawricka Alfred
2006
Loeffler Josef
2002
Kirchmayr Wilhelm
1998
Wellhoefer Roman
1994
Plencner Christian
1993
Humenberger Severin
1992
Gutenberger Johann
1992
Bachner Karsten
1991
Garn Erwin
1987
Bartl Franz
1984
Wimmer Martin
1978
Stitz Daniel
1977
Reith Lorenz
1961
Bilanovic Ivo
1958
Huliak Peter
1954
Goldmann Manfred
1954
Muhr Johann
1952
Schwabeneder Markus
1949
Androsch Guenther
1948
Stallmann Andreas
1944
Zauner Christoph
1942
Pleimer Anton
1933
Steinhuber Anton
1932
Schmuckermair Ernst
1925
Zunghammer Michael
1923
Baumgartner Friedrich
1921
Charaus Florian
1918
Surtmann Leopold
1917
Hoeglinger Gerhard
1914
Haudum Alois
1914
Harrer Ernst
1894
Barth Hermann
1892
Klinglmueller Andreas
1892
Grafenhofer Harald
1890
Pucher Daniel
1884
Hoechtel Harald
1883
Gratt Wolfgang
1875
Enzinger Peter
1872
Grabenweger Hans
1847
Poperahatzky Roland
1842
Zwettler Gerald Adam
1841
Gutenberger Markus
1840
Fuchs Franz
1832
Schuetzenhofer Erwin
1831
Kallab Kurt Josef
1820
Steiner Martin
1817
Langbauer Johann
1795
Wiesinger Johann
1793
Humenberger Werner
1792
Fuchs Karl
1788
Spitzl Robert
1788
Windhager Manuel
1784
Chuop Sareth
1783
Atteneder Martin
1764
Thaller Andreas
1754
Schwabeneder Peter
1719
Weber Karl
1656
Nigl Harald
1642
Bruckner Guenther
1000
Holm Gernot
1000
Weinzierl Josef
1000
Kaltenbach Wilhelm
1000
Straub Guenther
1000
Neulinger-Jagode Rupert
1000
Gumpinger Georg
1000
Stockinger Klaus
1000
Brandstetter Reinhard
1000
Larndorfer Markus
1000
Eder Michael
1000
Naegele Markus
1000
Gangl Andreas
1000
Ploss Johannes
1000
Oreskovic Andelko
1000
Gumpinger Josef
1000
Burrer Fabian
1000
Petrasch Leo
1000