SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
World Youth U-16 Chess Olympiad 2015
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Gledura Benjamin
2505
Aravindh Chithambaram VR.
2505
Tabatabaei M. Amin
2458
Golubov Saveliy
2439
Liu Xiangyi
2436
Lorparizangeneh Shahin
2425
Nikitenko Mihail
2418
Maghsoodloo Parham
2416
Sarana Alexey
2410
Kantor Gergely
2408
Tin Jingyao
2406
Esipenko Andrey
2403
Baterdene Tsogbayar
2389
Li Di
2384
Kozak Adam
2382
Vokhidov Shamsiddin
2367
Kazakouski Valery
2356
Khanin Semen
2352
Zhu Yi
2340
Makhnev Denis
2338
Tahbaz Arash
2318
Wagner Dinara
2316
Nigmatov Ortik
2315
Vaishali Rameshbabu
2307
Sai Vishwesh.C
2306
Peczely Sebastian Zsombor
2301
Yakubboev Nodirbek
2296
Agmanov Zhandos
2290
O`Sullivan Thomas
2282
Zarubitski Viachaslau
2268
Sevgi Volkan
2263
Ritviz Parab
2260
Ivannikau Maksim
2238
Yu Zong Yang
2230
Mamyrbay Assad
2217
Gokerkan Cem Kaan
2205
Boldoo Erdenepurev
2200
Isaev Chyngyz
2197
Shi Diwen
2194
Badelka Olga
2186
Abdisalimov Abdimalik
2183
Zhou Jiangnan
2178
Tuncer Tuna
2175
Egamberdieva Bakhora
2161
Xu Zhihang
2144
Sadubayev Airat
2117
Muthaiah AL
2116
Agibileg Uurtsaikh
2090
Bauyrzhan Arnash
2088
Tugstumur Yesuntumur
2087
Chen Qi b
2086
Ahn Hongjin
2080
Ozen Deniz
2066
Garidmagnai Byambasuren
2064
Pang Tao
2059
Woong Zhi Wei William
2053
Li Yinshi
2031
Kethro Michael
2018
Doluweera Minul Sanjula
2006
Gong Patrick
1983
Maguire Tom
1982
Zhang Lanlin
1980
Danielian Kevin
1975
Kenenbaev Aidar
1969
Gan-Erdene Sugar
1968
Alinasab Mobina
1952
Sivakumar Ashvin
1941
Li Wenxiang
1934
Gu Sean
1931
Dassanayake D M G S
1927
Zhong Joey
1924
Okuyaz Duru
1919
Batsuren Dambasuren
1909
Lau Xian Hui Rudolph
1895
Ashid Tsetseg-Ulzii
1894
Aubert Laurane
1888
Gunaratne Mojitha Sathsara
1881
Leriche Ines
1870
Khadzhiyev Imerali
1861
Muratova Saltanat
1854
Thilakarathne G M S
1846
Lee Jun Wei
1826
Altangerel Odgerel
1823
Otgonsuvd Batsaikhan
1814
Rakhimzhan Alen
1801
Mendis Dasuni Hansika
1793
Erdemdalai Yondonjamts
1781
Isakzhanov Aibek
1779
Amarsaikhan Dashtogtokh
1766
Naran-Erdene Naranbaatar
1765
Petrovsky Andrey
1756
Xian He
1754
Munkhzul Turmunkh
1753
Mukashev Aminzhan
1736
Amartuvshin Ganzorig
1731
Sezdbekov Ruslan
1730
Omurbekova Diana
1707
Bilguun Bayarjargal
1703
Nisban Cyrus
1699
Tao Rachel Long-Xin
1699
Bilguun Lkhagvasanj
1691
Yao Licia
1686
Chinguun Otgonbayar
1681
Batjargal Erdenebat
1678
Ieong Seak Hin
1675
Khuslen Altan-Ochir
1651
Bilguun Purvee
1641
Ulziikhishigjargal Ochirkhuyag
1634
Gomboluudev Enkhjin
1625
Goh Sean Christian
1614
Wong Kit
1607
Sarantuya Myagmarbat
1605
Munkhzul Davaakhuu
1584
Khongorzul Davaakhuu
1578
Enkh-Od Enkhbaatar
1574
You Haneul
1573
Mungunzul Bat-Erdene
1564
Lim Donghyun
1556
Khuslen Tuya
1542
Wong Wang Tat
1536
Nam Ju Won
1516
Ip Seng Tou
1515
Sisior Destiny
1499
Nomin-Erdene Naranbaatar
1468
Li Chin Chon
1458
Sisior Angelil
1452
Ip Weng Tou
1392
Nyamlkhagva Taivanbaatar
1323
Udval Enkhsaikhan
1253
Ieong Pui Kuan
1222
Sisior Kyarii
1122
Wang Xin
1000
Baterdene Jonathan
1000
Ochirsukh Batsaikhan
1000
Tamir Saruul
1000
Erkhembayar Amartuvshin
1000
Bold Khosbayar
1000
Temuujin Kherlen
1000
Munkhtulga Bazar-Ayush
1000
Buyanzaya Adiyasuren
1000
Mandukhai Myagmarsuren
1000
Naranbayar Sukhbaatar
1000
Khasbileg Tsogtbaatar
1000
Tuvshintugs Enkhtungalag
1000
Munkh-Ochir Davaatseren
1000
Enkhtaivan Darambazar
1000
Leung Ian Kei
1000
Dorjrenchin Batmunkh
1000
Zoljargal Altankhuyag
1000
Dulguun Adiya
1000
Enkh Tergelsar
1000
Munkh-Erdene Buyankhishig
1000
Munguntulga Batjargal
1000
Battur Khatansaikhan
1000
Batbayasgalan Jamiyanpurev
1000
Unenkhuu Sarankhuu
1000
Lukaschov Dmitriy
1000
Kaminskiy Egor
1000
Turusina Nina
1000
Leong U Hin
1000
Khangal Khosbayar
1000
Erdenebileg Matthew Erkhes
1000
Tarasov Aleksandr
1000