SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
FMA Cto de Liga Equipos Segunda C Ronda 4-6
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Alvarez Serrano Carlos
2131
Arata Roberto Mario
2112
Demerson Joly Javier
2088
Lopez Roca Xavier
2079
Dotti Horacio
2069
Arjona Martinez Santiago
2022
Aguilera Lopez Alejandro
2015
Sanchez Garcia Manuel
2014
Rodriguez Dorado Victor
2011
Erice Alonso Santiago
2005
Ortiz Martinez Jose Carlos
2001
Avendano Mateos Jose
1991
Yague Sanchez Hector
1975
Exposito Perez Luis
1970
Herranz Sanchez Pablo
1964
Rottenwohrer Suarez Juan
1938
Luna Hermoso Angel
1930
Caceres Rodriguez Jose J.
1923
Garcia Herranz Jesus
1910
Andres Ruiz Alejandro
1908
Yague Sanchez Sergio Roberto
1901
Nieto Perez Juan V.
1892
Vazquez Del Valle Ruben
1889
Khudov Oleksandr
1886
Barroso Barroso Jorge
1885
Alvarez Garcia Fernando
1878
Molina Garcia Francisco J.
1872
Mata Melgar Alejandro
1863
Martinez Casas Pablo
1853
Ferro Parga Marcelino
1852
Guerrero Villanueva Victor
1851
Martin Sanchez Pablo
1846
Cano Mercado Francisco Manuel
1846
Bartolome Chicharro Jesus
1842
Diaz-Flores Gomez Cesar
1841
Garces Adan Jose A.
1838
Vegas Vazquez Fernando
1836
Fernandez Aragones Pedro A.
1833
Sanchidrian Sanchidrian Javier
1827
Gomez Montoya Enrique
1827
Huerta Navarro Eusebio
1826
Bermejo Redondo Oscar
1826
Hernandez Gonzalez Jairo
1817
Martin Lozano Miguel Angel
1809
Fuenlabrada Avila Victor
1804
Carrillo Blanco David
1797
Moya Gutierrez Jose
1795
Fernandez Sanchez Lorenzo
1795
Villanueva Ortega Ruben
1792
Jimenez Gonzalez Marcos
1789
Escribano Serrano Pedro
1788
Blanco Blanco Jesus
1786
Martinez Montalvo Eduardo
1784
Lopez Rodriguez Eduardo
1779
Caamano Jimenez Luis
1776
Ramos Garcia Raul
1775
Ruiz Escobar Israel
1771
Martinez Martinez Pedro Jose
1767
Alsina Lopez Adolfo
1766
Balana Romero Rafael
1766
Garcia Martin Juan Manuel
1754
Morente Parra Fernando
1750
Ortega Morales Pedro
1747
Astilleros Garcia-Monge Jose M.
1743
Lacaci Otero Ivan
1731
Boni De Aristizabal Marco
1720
Gonzalo Cuevas Gonzalo
1713
Olano Lanchas Dionisio
1712
De La Fuente Ebro Miguel
1708
Tundidor Lozano Angel
1699
Orji Lopez Antonio
1699
Martinez Ruiz Arturo
1697
Perez Bruni Alfredo
1697
Fernandez La Osa Luis Javier
1694
Gutierrez Garcia Alberto
1686
Rottenwoerer Christoph
1683
Bernal Viton Daniel
1677
Martin Diaz Juan
1673
Diaz Begonte Manuel
1671
Head Ladeveze Jorge
1665
Martinez Caballero Monica
1665
Martinez Gallardo Javier
1662
Marcelo De La Mata Daniel
1635
Gavela Menendez Victorino
1633
Dominguez Afonso Ayraldo
1631
Lopez Montalvo Antonio
1629
Sanchez Signorini Pablo
1621
Cabezas Lopez Mercedes
1614
Moreno Rus David
1614
Alvarez Grande Juan
1612
Callejas Torres Alejandro
1604
Alberti Jimenez Bernardo
1604
Rodriguez Fernandez Alberto
1602
Blanco Ruiz Cesar
1581
Ortega Palacios Alejandro
1578
Lopez Guitian Juan J.
1576
Ballesteros Calvo Jaime
1540
Dominguez Lerida Nicolas
1529
Gonzalez Reyes Felix
1521
Siu Burillo Joaquin
1520
Torres Alvarez Augusto
1493
Lopez Sosa Jose Miguel
1493
Alcojor Patilla Antonio
1474
Aguilera Prada Alejandro
1433
Di Pietro Moreno Fatima
1398
Villarroya Samaniego Javier
1341
Salazar Sanz Juan
1000
Garcia-Risco C. De La B. Jose
1000
Rodal Bonet Xoan
1000
Benitez Repolles Jesus
1000