SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
2. LL Oberoesterreich 2015/2016 rd 6
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Lehner Oliver
2418
Schwabeneder Florian
2380
Weiss Christian
2353
Heimberger Reinhard
2261
Fuchs Herbert
2212
Heyne Martin
2192
Ly Dominik
2191
Salvenmoser Stefan
2191
Wallner Alfred
2178
Dornauer Joachim
2168
Gruber Roland
2164
Mostbauer Maximilian
2151
Steigerstorfer Erich
2149
Schmid Franz
2144
Brandstaetter Friedrich
2139
Wadsack Wolfgang
2136
Dizdarevic Adnan
2135
Walch Ingo
2133
Stadler Peter
2122
Enzendorfer Alfred
2117
Poell Markus
2116
Boksinski Jordan
2115
Maringer Walter
2106
Nagl Franz
2102
Dobo Gyula
2099
Traunwieser Georg
2097
Priesner Andreas
2096
Gaertner Markus
2093
Oberngruber Thomas
2086
Leichtfried Hans-Martin
2085
Schneider Roland
2085
Kreischer Georg
2075
Lichtl Erich
2074
Posch Roland
2063
Hoeglinger Christian
2063
Kargl Kurt
2057
Ly Daniel
2056
Wurdinger Helmut
2055
Farthofer Josef
2053
Loeffler Alois
2051
Praschl Manfred
2047
Schmoll Werner
2047
Birklbauer Toni
2043
Huber Guenther
2035
Schuetz Johann
2033
Schwabeneder Alois
2029
Ebner Josef
2028
Grurl Manfred
2026
Lang Josef Jun.
2026
Bittner Rudolf Jun.
2024
Klinkan Alexander
2020
Daxinger Johann
2013
Itzenthaler Juergen
2012
Plencner Christian
2004
Loeffler Josef
2004
Hubner Harald
1981
Muhr Johann
1980
Garn Erwin
1979
Gutenberger Johann
1978
Moerwald Stefan
1973
Bartl Franz
1972
Kirchmayr Wilhelm
1970
Wawricka Alfred
1965
Wellhoefer Roman
1964
Eder Michael
1963
Brandstetter Reinhard
1963
Endtmayer Bernhard
1960
Beutel Hubert
1957
Gelbenegger Patrick
1956
Schmuckermair Ernst
1954
Lehner Roland
1952
Charaus Florian
1950
Aigner Gerhard
1950
Goldmann Manfred
1949
Humenberger Severin
1948
Leisch Lukas
1948
Schwabeneder Markus
1935
Bilanovic Ivo
1931
Pleimer Anton
1931
Fugger Christian
1926
Gumpinger Georg
1919
Reith Lorenz
1913
Haudum Alois
1912
Neulinger-Jagode Rupert
1908
Gutenberger Markus
1904
Enzinger Peter
1902
Innreiter Werner
1901
Aitenbichler Wendelin
1897
Grafenhofer Harald
1894
Gams Johannes
1889
Surtmann Leopold
1878
Kuran Wilfried
1872
Frisch Wilhelm
1870
Dumancic Stanko
1868
Kallab Kurt Josef
1865
Angerer Michael
1864
Poperahatzky Roland
1860
Larndorfer Markus
1857
Farsach Christof, Dr.
1857
Martin Johann
1857
Fuchs Franz
1855
Nagy Laura
1849
Grabenweger Hans
1845
Humenberger Werner
1830
Postlmayer Jakob
1822
Tauber Andreas
1819
Windhager Manuel
1815
Ploss Johannes
1810
Hoelzl Bernhard
1805
Barth Hermann
1803
Wiesinger Johann
1800
Steidl Gerhard
1792
Langbauer Johann
1792
Atteneder Martin
1782
Zwettler Gerald Adam
1780
Huemer Gerald
1779
Prassl Alfred
1776
Krassnitzer Julia
1758
Puehringer Alois
1753
Reichert Maximilian
1732
Kratochwill Christian
1731
Gangl Andreas
1727
Passecker Josef
1726
Schwabeneder Peter
1717
Wiesner Thomas
1665
Miesenberger Wolfgang
1658
Adam Peter
1528
Reichoer Mathias
1403
Mueller-Wabro Andreas
1000
Kneitz Christian
1000
Hoelzl Herbert
1000
Mujevic Saba
1000
Oreskovic Andelko
1000
Hofer Sabine
1000
Wimmer Christian
1000
Sturmberger Andreas
1000
Macherhammer Helmut
1000
Hager Christian
1000
Neckam Paul Martin
1000
Ebner Johann
1000
Reitinger Simon
1000
Bittner Rudolf Sen.
1000
Malzer Jonas
1000
Reichoer Stefan
1000
Koller Johne
1000
Moederl Alfred
1000
Zwettler Josef
1000