SWIPS
Tournaments
Organisations
Log In/Sign up
Language
Slovak
English
Slovak
English
XXVI Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2015 Grupa B
Name is required and should be at least 4 characters long.
Details
Players
Matches
Rank
Photos
Starting list
Name
Club
Categories
Rating
Cvetanovic Damjan
2098
Suliborski Jakub
2092
Kowalczyk Mariusz
2092
Skliarov Oleksandr
2089
Muhtarov Leonid
2089
Czerw Dawid
2088
Khamidov Komil
2076
Krasiewicz Robert
2073
Heinrici Simon
2068
Borawski Jakub
2066
Belczewski Jacek
2065
Ladisic Alex-Sacha
2059
Budzinski Jan
2054
Fus Jakub
2052
Danar Jamal Qadir Ghaffoori
2049
Kasperek Joanna
2046
Jaskolka Tomasz
2033
Ahmed J.Majeed
2023
Nowicka Kinga
2021
Mika Tomasz
2016
Kawula Andrzej
2009
Szustakowski Antoni
2004
Janiszewski Maciej
2003
Kardo Ako Mohammad
2002
Del Mastro Marco
1999
Czaplewska Klara
1999
Gawronski Lukasz
1988
Szolc Grzegorz
1987
Jocher Georg
1986
Gawiec Konrad
1983
Popiol Michal
1980
Slezinski Nikodem
1977
Bartoszewicz Marcin
1972
Szewczyk Grzegorz
1967
Golda Sebastian
1966
Pacan-Milej Kosma
1963
Slabek Grzegorz
1957
Garrapa Gianluigi
1949
Stepien Jaroslaw
1946
Jedrocha Katarzyna
1945
Bajkowski Marcin
1936
Wadelek Karol
1926
Jasiak Filip
1922
Mazur Eugeniusz
1917
Ociepka Tomasz
1912
Dmochowska Agnieszka
1909
Czyrnek Stanislaw
1908
Szczurek Krzysztof
1904
Lomakin Andrey
1903
Mielczarek Daniel
1902
Sirletti Sonia
1886
Kalinowska Zuzanna
1881
Czernek Tymon
1879
Milkowska Ernesta
1873
Fronczak Sebastian
1872
Aleksandrowicz Marek
1863
Anker Christin
1863
Golecki Jan
1862
Wasik Jozef
1860
Parol Pola
1860
Wilk Tomasz
1856
Lada Ireneusz
1854
Czarkowski Tomasz
1853
Szpar Milosz
1838
Zaboklicki Zbigniew
1827
Krzeminski Sebastian
1826
Ochowicz Jakub
1825
Krawiecki Stanislaw
1813
Wisniewski Jacek
1807
Seibt Sascha
1803
Dadello Andrzej
1796
Pietrucha Jaroslaw
1791
Kucharska Honorata
1791
Brozyna Mateusz
1791
Warchol Bartosz
1789
Golenia Jan
1788
Burakowska Gabriela
1777
Strzelecki Maciej
1743
Czyzykiewicz Rafal
1732
Dylag Emilia
1726
Moscicka Pola
1725
Golenia Wojciech
1715
Korcz Daniel
1709
Bachor Tomasz
1653
Rudzinska Michalina
1643
Chyzy Jakub
1641
Suder Jakub
1633
Kostecki Samuel
1630
Kreft Wojciech
1630
Dzida Kamil
1617
Kostecka Marika
1617
Czechowski Jakub
1590
Kucharski Bartlomiej
1528