| Edouard Romain | | | 2627
|
| Georgiev Kiril | | | 2616
|
| Sumets Andrey | | | 2563
|
| Arribas Lopez Angel | | | 2534
|
| Arizmendi Martinez Julen Luis | | | 2529
|
| Rozentalis Eduardas | | | 2529
|
| Narciso Dublan Marc | | | 2529
|
| Del Rio De Angelis Salvador G. | | | 2498
|
| Delorme Axel | | | 2497
|
| Kveinys Aloyzas | | | 2487
|
| Castellanos Rodriguez Renier | | | 2487
|
| Movsziszian Karen | | | 2483
|
| Vishnu Prasanna. V | | | 2482
|
| Zagorskis Darius | | | 2476
|
| Trent Lawrence | | | 2472
|
| Firat Burak | | | 2471
|
| Hoffmann Michael | | | 2467
|
| De La Villa Garcia Jesus Maria | | | 2463
|
| Galego Luis | | | 2455
|
| Carlstedt Jonathan | | | 2454
|
| Plaskett H James | | | 2450
|
| Kanmazalp Ogulcan | | | 2448
|
| Gamundi Salamanca Antonio | | | 2448
|
| Gonzalez De La Torre Santiago | | | 2447
|
| Paunovic Dragan | | | 2442
|
| Minzer Claudio Javier | | | 2439
|
| Teran Alvarez Ismael | | | 2434
|
| Stremavicius Titas | | | 2431
|
| Abergel Thal | | | 2428
|
| Garcia Palermo Carlos Horacio | | | 2427
|
| Sundararajan Kidambi | | | 2427
|
| Vassallo Barroche Mauricio | | | 2420
|
| Panelo Marcelo | | | 2418
|
| Roeder Matthias | | | 2412
|
| Munoz Miguel | | | 2407
|
| Berzinsh Roland | | | 2399
|
| Kohlweyer Bernd | | | 2396
|
| Souleidis Georgios | | | 2393
|
| Michna Marta | | | 2384
|
| Sotsky Alexander | | | 2377
|
| Baches Garcia Guillermo | | | 2372
|
| Carstensen Jacob | | | 2370
|
| Fenollar Jorda Manuel | | | 2368
|
| Vuilleumier Alexandre | | | 2356
|
| Estremera Panos Sergio | | | 2354
|
| Sudakova Irina | | | 2352
|
| Barbero Sendic Alejandro | | | 2348
|
| Trepat Herranz Joan | | | 2342
|
| Cuadras Avellana Jordi | | | 2317
|
| Gomez Jurado Luis Alberto | | | 2312
|
| Pogorelov Ruslan | | | 2307
|
| Kirk Ezra | | | 2300
|
| Ponce Cano Adrian | | | 2286
|
| Thiel Thomas | | | 2283
|
| Papp Sarah | | | 2283
|
| Maisuradze Nino | | | 2279
|
| Piasetski Leon | | | 2272
|
| Mikalsen Erlend | | | 2269
|
| Cunningham Robin | | | 2264
|
| Bracker Arne | | | 2260
|
| Martinez Lopez Ivan | | | 2258
|
| Rodriguez Lopez Rafael | | | 2257
|
| Tate Emory | | | 2256
|
| Brull Mayol Cosme | | | 2253
|
| Massanet Massanet Sebastian | | | 2249
|
| Michna Christian | | | 2248
|
| Galiana Salom Juan Ramon | | | 2241
|
| Calzetta Ruiz Monica | | | 2227
|
| Garcia Del Rey Senen | | | 2225
|
| Bach Matthias | | | 2223
|
| Frick Christoph | | | 2221
|
| Adel Lahchaichi Oussama | | | 2219
|
| Hall John | | | 2216
|
| Barrenechea Bahamonde Gustavo | | | 2205
|
| Diaz Nunez Adolfo | | | 2203
|
| Adrian Claude | | | 2197
|
| Iagar Razvan-Gabriel | | | 2189
|
| Steenbekkers Franck | | | 2188
|
| Garcia Martin Marta | | | 2150
|
| Barcelo Pujadas Pedro Jose | | | 2148
|
| Alegria Oliver | | | 2141
|
| Van Hoolandt Patrick | | | 2138
|
| Lacrosse Marc | | | 2134
|
| Kryger Oksana | | | 2122
|
| Andersen Rune Egede | | | 2122
|
| Vanheirzeele Daniel | | | 2121
|
| Bargeri Ludovico | | | 2113
|
| Savory Richard J | | | 2105
|
| Degro Heiko | | | 2100
|
| Planas Gene Juan | | | 2095
|
| Frey Alisa | | | 2086
|
| Schmit Vincent | | | 2080
|
| Schmidt Jade | | | 2075
|
| Obers Frits | | | 2071
|
| Maloberti David | | | 2069
|
| Taylor Mark V | | | 2062
|
| Meyer Peter | | | 2061
|
| Biedekoepper Robert | | | 2056
|
| Leidorf Sebastian | | | 2055
|
| Asensio Ramos Enrique Fernando | | | 2045
|
| Kaasen Tor Fredrik | | | 2044
|
| Cekan Petr | | | 2039
|
| Richardt Mike | | | 2029
|
| Krumm Johannes | | | 2026
|
| Gaitan Moyano Juan | | | 2023
|
| Navarrete Terrasa Sebastian | | | 2015
|
| Gutkind Kedem | | | 2005
|
| Brasoy Aksel | | | 1999
|
| Ruiz Vinals Matias | | | 1996
|
| Gomez Sanjuan Hector Fernando | | | 1992
|
| Suau Mercer Pedro | | | 1987
|
| Schmitt Carsten | | | 1983
|
| Juan Mas Santiago | | | 1982
|
| Crespi Lopez Joan | | | 1980
|
| Alemany Jara Alejandro | | | 1973
|
| Palmer Cruellas Antonio | | | 1966
|
| Mikalsen Odd Erling | | | 1966
|
| Schmidt Matthias | | | 1963
|
| Nielsen Andre | | | 1962
|
| Van Lankveld Wil | | | 1962
|
| Mut Company Guillem | | | 1954
|
| Lazarte Anello David Emiliano | | | 1951
|
| Albers Andreas | | | 1945
|
| Galiana Moll Ramon Aron | | | 1944
|
| Bourne Iain | | | 1930
|
| Stokes Paul C | | | 1918
|
| Gimenez Garcia Emilio | | | 1918
|
| Munar Mut Antonio | | | 1917
|
| Sielicki Tomasz | | | 1912
|
| Varoquier Eric | | | 1911
|
| Tegtmeyer Tim Niko | | | 1898
|
| Mikalsen Harald | | | 1894
|
| Cemborain Oricain Alfonso | | | 1892
|
| Andreu Lopez Santiago | | | 1888
|
| Georgieva Emilia | | | 1887
|
| Rubert Alfonso Victor | | | 1885
|
| Terwagne Bertrand | | | 1880
|
| Martinez Fernandez Adrian | | | 1872
|
| Boix Pons Catalina | | | 1871
|
| Skielnik Joseph J | | | 1869
|
| Strand Oyvin | | | 1868
|
| Roca Barcelo Nicolau | | | 1859
|
| Dom Wim | | | 1857
|
| Kehloul Gutierrez Sadek | | | 1856
|
| Voet Dirk | | | 1850
|
| Rumsey Victor B | | | 1840
|
| Usselman Paul | | | 1840
|
| Perez Prieto German | | | 1834
|
| Montenegro Gonzalez Francisco | | | 1820
|
| Moreno Mateos Jose Luis | | | 1819
|
| Oliver Font Jose Luis | | | 1819
|
| Jourde Michel | | | 1818
|
| Linale Moreira Eric | | | 1816
|
| Pomar Mir Francisco | | | 1808
|
| Storkebaum Ulrike | | | 1797
|
| Torrens Gordiola Juan Antonio | | | 1791
|
| Halvorsen Benjamin | | | 1782
|
| Martinsen Harald | | | 1782
|
| Canovas Pardo Jordi | | | 1780
|
| Manresa Ballester Guillermo | | | 1743
|
| Moore Robin | | | 1741
|
| Asensio Ramos Diego | | | 1732
|
| Musi Dietmar | | | 1731
|
| Garcia Martin Guillermo | | | 1726
|
| Fernandez Rodriguez Pablo | | | 1717
|
| Orcera Gomez Francisco | | | 1711
|
| Pearson Walter | | | 1705
|
| Norlander Svante | | | 1695
|
| Greibrokk Ingrid | | | 1684
|
| Chernyak Nataliya | | | 1683
|
| Llabres Coll Juan | | | 1667
|
| Glen Hamish | | | 1665
|
| Tyson Terry | | | 1645
|
| Ramis Sebastia Jordi Salvador | | | 1607
|
| Congalton David G | | | 1597
|
| Hermida Izquierdo Miguel Angel | | | 1595
|
| Jonckers Marie-Jeanne | | | 1587
|
| Ferrer Mygina Juan | | | 1581
|
| Afanasieva Elena | | | 1581
|
| Estremskikh Galina | | | 1580
|
| Coll Verger Amador | | | 1575
|
| Llado Tomas Miquel | | | 1558
|
| Puigserver Adrover Sebastia | | | 1551
|
| Oberbacher Michael | | | 1528
|
| Rossello Sanchez Bartolome | | | 1521
|
| Nelyubova Natalia | | | 1504
|
| Jensen Hans Askov | | | 1498
|
| Merzliakov Vladimir | | | 1475
|
| Luostarinen Asmo | | | 1475
|
| Perez Cozar Antonio | | | 1441
|
| Jara Garcia Antonio | | | 1421
|
| Leost Joel | | | 1418
|
| Greibrokk Maria | | | 1377
|
| Rubert Cabrillana Antonio | | | 1354
|
| Svendsen Trond Ove | | | 1113
|
| Greibrokk Jorund | | | 1000
|
| Berezin Nikolai | | | 1000
|
| Heathwood Richard | | | 1000
|
| Norr Martin | | | 1000
|
| Fereday A (tony) | | | 1000
|
| De Wit Bob | | | 1000
|